Tájékoztató az ideiglenes felvételi jegyzékről a 2018-2019-es tanévre vonatkozóan

Az intézmény fenntartja a jogot, hogy a középfokú beiskolázás során azon képzési területekről, amelyek létszáma a jelentkezések alapján nem biztosítja az optimális csoportlétszámot, illetve ha a jelentkező tanuló egészségi állapotában változás áll be átirányítja a jelentkezőt más tanulmányi területre, szakmai ágazatra vagy szakképesítésre a gondviselővel való egyeztetés alapján.

Tájékoztatjuk továbbá a jelentkezőinket arról is, hogy a felvételi jegyzékben elfoglalt hely nem végleges. A diákok több tagozatkódra és több intézménybe is jelentkezhettek. Felvételüket követően a többi tanulmányi területről törlésre kerülnek, így a felvételi jegyzékben elfoglalt helyéről a többi tanuló lényegesen előbbre kerülhet és felvételt nyerhet intézményünkbe.

Karosszérialakatos

Női szabó